Google Ads

Google Ads

Google Ads ile İnternetteki
Müşterilerinize Ulaşın!

Google arama motorunda sizin sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan kullanıcılar web sitenize kolayca ulaşsın. Sadece sitenize giren ve sizi arayan kullanıcılar için ödeme yapın.

Next Level, Google Reklamları ile işinize yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olur!

Next Level, web sitenizden doğrudan yeni müşteriler kazanmanızı sağlar. Ürün veya hizmetinizin tanıtımını doğru hedef kitleye ulaştırarak satış rakamlarınızda farklılıklar yaratır.

Image

Daha Düşük Maliyetle Daha Fazla Müşteri

Google Ads ve sosyal medya reklamları ile yatırım getirinizi artıracağız. Aynı maliyetle daha fazla müşteriye ulaşacaksınız. Başka bir deyişle kampanya performanslarını iyileştireceğiz.

İşiniz İçin Doğru Reklam Stratejisi

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Pazar Analizi

Pazar araştırması yaparak sektörünüz için en uygun anahtar kelimelerinizi belirliyoruz.

Rakip Analizi

Sektördeki rakiplerinizin web sitelerini ve reklam kampanyaları inceliyoruz.

Reklam Yönetimi

Anahtar kelimelerinizin ve analiz sonuçları ile en doğru reklam kampanyanızı oluşturuyoruz.

Detaylı Raporlama

Kampanya sürecini en şeffaf şekilde rapolayarak sizlere aylık olarak iletiyoruz.

Google Ads Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Google Adwords kampanyasının türleri arama ağı kampanyası, görüntülü, reklam ağı kampanyası, alışveriş kampanyası, video kampanyası, evrensel uygulama kampanyası olarak sıralanıyor.
Reklamcılık hedeflerine ve her gün harcamayı uygun gördüğünüz genel tutara bağlı olarak Google Adwords’te her bir kampanya için günlük bütçe seçimi yapmak mümkündür. Bu bütçe istendiği takdirde istendiği zaman değiştirilebilir. Adwords reklam bütçesini belirlemede kampanya ve hedefleme çeşitleri göz önünde bulundurulmalıdır.
Yeniden pazarlama anlamına gelen remarketing, daha önce web siteniz veya mobil uygulamanızla etkileşimde bulunan kullanıcılara tekrar ulaşmayı ifade etmektedir. Remarketing, yayınladığınız reklamlarınızı Google veya iş ortağı web sitelerine göz atan kitlelere göre stratejik olarak konumlandırmanıza imkan verir. Bu şekilde marka bilinirliğini artar ve kitlelerin satın alma işlemi daha da pratikleşerek hızlanır.