Katalog ve Broşür

Katolog ve Broşür

Katalog ve Broşür

Firmanızı ve Ürünlerinizi Etkili Bir Şekilde Tanıtın. Katalog, ürünleri tüketicilere rahat bir şekilde gösterebilmeleri için hazırlanan pazarlama kanallarından biridir. Katalog grafikler ve görsel temalarla hedef kitleye en kısa yoldan istenilen mesajı iletmeli ve ilgi uyandırmalıdır.

Sizlere Özgü Tasarımlar

Her firmanın faaliyet alanına ve kurumsal kimlik çalışmalarına göre hazırlanan katalog tasarımlarında, firmaların sunduğu ürünler ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler sunularak müşterilerin firma ve ürünler hakkında bilgi sahibi olması sağlanır.

Image
Image

Dijital Kataloglar

Geleneksel baskı yöntemlerine ek olarak isteğinize göre dijital ortamda katalog ve broşürler de hazırlıyoruz.

Dijital kataloglar, dijital platform da hazırlanarak oluşturulur. Günümüzde pek çok marka, belgelerini dağıtmak ve tanıtmak için bu yöntemi kullanmaktadır. Müşterilere hızlı ve kolay teslimat için genellikle PDF formatında bir dijital katalog oluşturulur.

Dijital kataloglar, sıfıra yakın baskı ve dağıtım maliyetleriyle sizlere tasarruf sunar. Aynı zaman da belgenizi paylaşmak ve tanıtmakta daha hızlı olmanızı sağlar.

Katalog ve Broşür Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Katalog ve Broşürlerinizi fiyatlandırırken birden fazla faktörü göz önüne alırız. Sunumuzile ulaşmak istediğiniz hedefler farklı olabilir; ürün sunumu, kurumsal tanıtım, mali tablolar gibi.

Profesyonel Sunum fiyatlarını belirleyen faktörler:

  • Slayt Sayısı,
  • Fotoğraf çekimi talep edilmesi,
  • 3D/2D Animasyon talebi,
  • Sunum refaket gün sayısı,
  • Stok resim kullanımı,
Bu kriterler tarafınızdan belirlendikten sonra size profesyonel sunum fiyatı ile ilgili bilgi verebiliyoruz.

Katalog sayfanızı sizin ihtiyaçlarınız, marka hikayeniz ve kullanılan görseller belirleyecektir.
Gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra belirlenen iş süresi içerisinde tasarımlar yapılır. Daha sonra sizin onayınıza sunulur, gerekli görülen yerlerde revizeler yapıldıktan sonra, baskı için size teslim edilir.