Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Marka Kimliğinizi Oluşturun

Kurumsal kimlik, firmaların markalaşma sürecindeki en önemli unsurdur. Markanızın değerlerini ve kişiliğini temsil eden kurumsal kimlik tasarımınızı yaparak marka imajınızı en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Marka Karakterinizi Yansıtan Bir kurumsal Kimlik

Marka karakteriniz, kurumsal kimliğinizde hayat bulsun! İhtiyacınız olan kurumsal kimlik ürünleriyle markanıza güçlü bir görünüm kazandırıyor, hedef kitlenin ya da müşterilerin gözünde markanızın saygınlığının artmasına ve prestij kazanmasına destek oluyoruz.

Image
Image

Logonuz Dikkat Çeksin!

Hedef kitlenizin dikkatini ilk bakışta çekecek bir logoya sahip olmak ister misiniz? Markanızı rakiplerinizden farklı kılacak ve potansiyel müşterilerinizin aklında yer edecek logoyu sizin için tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Projenizin kapsamı, kurumsal kimlik tasarımlarınız için alacağınız fiyat teklifinde belirleyici olur. İhtiyaç duyduğunuz kurumsal kimlik materyallerinin hacmi, olası prodüksiyon hizmetleri ve özel istekleriniz, proje bütçesini etkileyen unsurlardan bazılarıdır.
Projenizi hayata geçirmeden önce analiz ekibimizle birlikte markanızın kurumsal kimlik ihtiyaçlarını tespit ederek, size özel bir uygulama haritası çıkarıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz alanlardaki kurumsal kimlik tasarımlarına başlamak için onayınızı alıyoruz.
Bu süre, projenizin boyutuna göre değişkenlik gösterebilir. İhtiyaçlarınızın tespit edilmesinden sonra projenizin sınırlarını çiziyoruz. Her uygulamanın tasarım sürecini hesaplayarak kurumsal kimlik çalışmalarınızın teslim tarihini belirliyoruz. Tasarlanan bütün kurumsal kimlik ürünlerini aynı tarihte onayınıza sunuyoruz.