Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

İşiniz İçin En İyi Mobil Uygulama

Markanızı dijitale taşıyan, işinizi büyüten ve kullanıcılarınızı memnun eden mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Mobil uygulama

Var olan web sitenizin veya e-ticaret sitenizin mobil uygulamasını geliştiriyoruz. Günümüz internet kullanımında mobil uygulamaların yeri oldukça yüksektir. Mobil uygulama dünyasında markanızın veya web sitenizin mobil uygulaması olması bir ayrıcalıktır.

İleri düzey tasarım ve geliştirme araçlarını kullanarak Android ve iOS platformları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Kullandığımız etkili araçlar ve teknolojilerle, müşterilerimize yüksek performanslı ve yüksek kullanıcı deneyimi sunan mobil uygulamalar teslim ediyoruz. Temel ya da gelişmiş özelliklere sahip tüm mobil uygulama talepleriniz için her zaman hazırız.

Image

Next Level ve Mobil Uygulama Geliştirme Süreci

Proje Degerlendirme

Mobil uygulama projenizin tüm aşamalarını detaylandırarak, projlerinizin ilerleme adımlarını belirliyoruz. Sizlerin tercihleri doğrultusunda tüm materyalleri grafik ekibimiz ile hazırlıyoruz.

Altyapı Planlama

Bir veri akışı olmasını istediğiniz mobil uygulama için en doğru yazılım altyapısını belirliyoruz. Bir web sitesi ile doğrudan bağlantılı olacak uygulamanızın altyapısını planlıyoruz.

Geliştirme Süreci

Sizlerden gelen istekler ve talepler ile mobil uygulamanızın Android ve IOS platformlarını geliştirmeye başlıyoruz. Bu aşamada gerekli tüm yazılım desteğini Next Level olarak sağlıyoruz.

Proje Test ve Yayınlama

Android ve IOS uygulamanızın, desteklendiği tüm mobil cihazlarda simüle ederek testlerini yapıyoruz. Uygulama mağazaları için gerekli altyapıyı hazırlayarak uygulamanızı yayınlıyoruz.

Mobil Uygulama UX/UI Deneyimi

Kullanıcıları karmaşık arayüz tasarımıyla meşgul etmeyen, minimal uygulama tasarımları, uygulama içerisinde istenilen içeriğe en pratik yoldan ulaşmaya imkan veriyor. Ferah arka plan, sade yazı tipleri ve göz yormayan renklere sahip son derece kullanıcı dostu tasarladığımız mobil uygulamalar arayüzü ile mobil kullanıcıların etkileşim oranlarını artırmanızı sağlıyoruz.

Entegre Web Yazılımları

Kitle analizlerini yaptıktan sonra müşterilerimize en uygun içerik üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya yönetimi yaptığımız platformlarda Blog yazılarımızı, görsellerimizi , videolarımızı ve özel gifler ile firmayı en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.

Push Notification (Bildirim Servisi)

Mobil uygulamalarda en çok tercih edilen özelliklerden birisi olan push notification (bildirim servisi) ile uygulama kullanıcılarınıza anlık olarak bildirimler gönderilmesi kullanıcıları harekete geçirecektir.

Mobil uygulamanızı geliştirirken kullanmış olduğumuz Firebase Cloud Messaging sistemi sayesinde bildirim servislerini özelleştirebilirsiniz. Böylelikle mobil uygulama kullanıcılarınızla doğrudan etkileşim gerçekleştirebilirsiniz.

Image

Mobil Uygulama Sıkça Sorulan Sorular

Bir firmanın prestijini sağlamanın en önemli yolu günümüz teknolojisinde mobil uygulamadır. Firmanın kendi reklamını rahatlıkla yapabileceği, müşterilerinin kolaylıkla ulaşabileceği bir özelliğe sahip olması ancak mobil uygulama ile gerçekleşmektedir. Daha fazla kitleye daha kısa sürede ulaşmanın rahatlığı ile firmalar hem zamandan tasarruf, hem de daha fazla kazanç elde ediyorlar.
Hazırlanan mobil uygulama, IOS ve Android yazılıma sahip telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarda kullanıma uygun şekilde hazırlanmaktadır.
Elbette mümkün… Web sitesini mobil uygulamaya çevirmek için tek kural sitenizin responsive (mobil uyumlu) bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Responsive tasarımı olan web siteleri gönül rahatlığıyla uygulama olarak dönüştürülebilir.