Sosyal Medya

Sosyal Medya Danışmanlıgı

İşinize Sosyal Medya Gücü!

Profesyonel ve etkili bir Sosyal Medya Danışmanlığı ile markanıza daha çok kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.

Markalar Neden Sosyal Medyayı Tercih Ediyor?

Markaları dijital alanda en iyi yansıtacak mecralar sosyal medya platformlarıdır. Markalar, bu platformlarda nasıl bir imajının olduğunu gösterebilir ve kitlesini istediği gibi yönlendirebilir. Profesyonel bir Sosyal Medya Danışmanlığı ile bunu çok rahat sağlayabilirsiniz.

Sosyal medyanın temel taşlarından biri de etkileşimdir. Klasik medya iletişim araçları ile kıyaslandığında markaların sosyal medyayı tercih etme sebeplerinden biri de budur. Markanızla ilgili gelişmelerle ilgili anında dönüşüm alabilir ve bu dönüşüme göre kararlar verebilirsiniz. Siz de markanızı sosyal medyada görünür kılmak ve markanızın hedeflerine hızlıca ulaşmasını sağlamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçin.

Image

Next Level Sosyal Medya Danışmanlığı Süreci

Profil Analizi

Profil fotoğrafı, kullanıcı adı, hakkında bilgileri, öne çıkan hikayeler, takipçi sayısı gibi verileri inceleyerek profil analizi yapıyoruz.

Strateji Oluşturma

Hedef kitle belirleme, rakip analizi yaparak markanızın ihtiyaçlarını belirliyoruz ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda markanıza yol haritası oluşturuyoruz.

İçerik Oluşturma

Belirlenen strateji üzerinden markanıza ve hedef kitlenize uygun, sosyal medya platfromları için içerik oluşturuyoruz.

İçerik Tasarlama

Markanıza özel oluşturulan içeriklerin video ve grafik tasarımlarını marka kimliğine uygun olarak uzman ekibimiz ile hazırlıyoruz.

Reklam Yönetimi

Reklamınız için en doğru hedef kitleyi belirliyoruz. Bütçeniz doğrultusunda belirlenen hedef kitleye uygun reklam kampayaları oluşturuyoruz.

Analiz & Raporlama

Markanızın sosyal medyadaki değişimlerini ölçüyoruz. Marka başarısını arttırırken gelen veriler doğrultusunda gelecek içerik planları için yol haritası oluşturuyoruz.

İçerik Üretimi ve Yönetimi

Kitle analizlerini yaptıktan sonra markanızın hedef kitlesine uygun içerikler hazırlıyoruz. Kullanılan dil, görsel ve işitsel materyallerin markanızı yansıtmasını sağlıyoruz. Bunu yaparken hedef kitlenin beğeni kriterlerini dikkate alarak özgün içerikler üretiyoruz.

Sayfa Moderasyonu

Sosyal medya hesaplarınızı sürekli olarak kontrol ediyoruz. Gelen yorum ve direkt mesajları en kısa sürede cevaplayarak iletişimi sürekli canlı tutuyoruz. Böylelikle sayfa etkileşim oranını yüksek tutarak markanıza değer katıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

İnstagram Reklamları

Instagram’ da sponsorlu reklam vererek markanızın bilinirliğini arttırabilir, daha fazla kişiye ulaşabilir ve satışlarınıza doğrudan etki edebiliriz.

Influencer Marketing

Sosyal medya kanalların datanınmış kişiler aracılığıyla hedef kitleniz üzerinde marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırıyoruz. Etkili bir pazarlama yöntemidir.

İçerik Oluşturma

Belirlenen strateji üzerinden markanıza ve hedef kitlenize uygun, sosyal medya platfromları için içerik oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya Danışmanlığı ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları.

Sosyal Medya Danışmanlığı genel itibariyle yönetilen hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, sayfaların büyümesi için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini, imaj yönetimini ve kriz anlarında izlenecek yol ve yöntemleri kapsar.
Markalar için aktif bir rol oynayan sosyal medya platformları, kurumsal firmalar için de direkt olarak hedeflerine ulaşabilecekleri cazip alanlardır. Sosyal medya hesapları aracılığıyla ile markalar, ürün ve hizmetlerini kolaylıkla tüketicilere tanıtılabilir. Bu sayede tüketicilerden geri dönüşleri çok daha hızlı alabilirler.
Sosyal Medya Danışmanlığı fiyatları belirleyen en önemli unsur hesap yönetiminin kapsamlarıdır. “Kaç farklı hesap yönetilecek, amaç sadece görsellerin hazırlanıp paylaşım yapılması mı yoksa marka bilinirliğiyle beraber satışlarında destekleneceği stratejilerin oluşturulması mı? Farklı sosyal medya platformlarında farklı iletişim dili kullanılması gerekiyor mu? Hesap yönetimi dahilinde haftalık / aylık kaç adet paylaşım olacak ve paylaşım türleri neler olacak? Kampanya yönetimi olacak mı? Takipçi iletişimi sağlanacak mı?“ vb. soruların yanıtları Sosyal Medya Danışmanlığı yönetiminin fiyatlarını belirlemektedir.