Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Next Level İle Profosyonel Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri ile her mecrada marka bilinirliğini maksimuma çıkarın.

Tanıtım Filmi

ürün, hizmet, proje, kurum, şirket, marka veya firmanın ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir.

Günümüzde dijital dünyanın son gözdesi olan video içeriklere rağbet sürekli artıyor. Video içerikler, internet trafiğinin %80’inden fazlasını oluşturuyor. Akılda kalıcılık oranını %70 artıran video içerikler, iş süreçleri için de yeni modeller oluşturuyor.

Image
Image

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Yaratıcı ve etkili Kurumsal Tanıtım Filmi çalışmaları ile yerel ve global birçok markaya hizmet veren Dijicube, yenilikçi teknikleri ve üstün organizasyon yapısı ile öne çıkıyor.

Tanıtım Filminiz Size Ne Katar ?

Tanıtım filmleriyle markanızın online mecralardaki prestijini maksimum seviyeye taşıyın.

Tanıtım filmlerini açılış, lansman, fuar ve organizasyonlarda kullanarak rakiplerinizin önüne geçin.

Tanıtım filmleri ile hedef kitle ve potansiyel müşterileriniz üzerinde en etkili iletişimi kurun.

Tanıtım Filmlerimiz

Elekçioglu Tanıtım Filmi
Notte Tanıtım Filmi
Barolar Tanıtım Filmi
Leo Pizza Tanıtım Filmi
Mis Unlu Mamülleri Tanıtım Filmi
Ercan Oyuncak Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Firma kurumsal tanıtım filmi konuşan ve hareket eden renkli broşür gibidir. İnsanların görsel mesajları daha kolay algıladığı günümüz dünyasında firmanız / hizmetleriniz / ürünleriniz hızlı ve güçlü bir şekilde potansiyel müşterilere ulaşamıyorsa kayıp demektir. Kurumsal Film sizin için en kolay şekilde algılanabilecek, ilgi uyandıran, aktif, bilgilendiren ve istediğiniz zaman istediğiniz kadar müşteriye ulaşabilmeniz için tanıtım filmleri hazırlar.
Tanıtım filminiz müşteriyle temasa geçebileceğiniz her ortam için uygun olmalı. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi vb gibi yerler olabilir.
Birçok fiyat aralığında kurumsal film sahibi olabilirsiniz. Biz sizin belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapıyoruz ve en iyi sonucu elde etmek için çalışıyoruz. Size tavsiyemiz bu işe ayırmayı düşündüğünüz bütçeyi kaba hatlarıyla belirleyin ve tanıtım filminizi hangi firmaya yaptıracaksanız bütçeniz konusunda bilgilendirin. Genel olarak tanıtım filmi fiyatlarını etkileyen unsurlar çekimini yapılacak ürünün özellikleri, çekimin kaç gün süreceği, kullanılacak ekipmanın nitelikleri, çekime esas olan senaryonun gerektirdikleri, animasyon ve efekt olarak yapılması gerekenlerin nitelikleri gibi faktörlerdir. Bu faktörler ışında tanıtım filmi çekimleriniz için Dijicube olarak en uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.